Betonred

Betonred to nowy bukmacher z licencją Curacao (1668 JAZ), z depozytem poprzez Skrill, Neteller, Jeton, eZeeWallet, kryptowaluty, Paysafecard, kartę (w tym Revolut), Rapid Transfer. Wszędzie od 50 zł. MiFinity (BLIK) od 70 zł.

Wypłata na Skrill (od 250 zł) od kilku minut do (czasami) trzech godzin. Czas oczekiwania na pieniądze na Jeton to ok. 1h. Przelew na konto bankowe z szansami dotarcia tego samego dnia, ale zazwyczaj pieniądze księgowane są na drugi dzień. Dostępna wypłata na kartę Revolut. Status wypłaty: 'Wstrzymane’ oznacza w toku, później następuje zmiana na 'Sukces’. Pierwsza wypłata jest zatwierdzana do 48h.

Betonred jest powiązany między innymi z Nine, ale nie ma mowy o otrzymaniu limitów na samym starcie.

BetOnRed opinie

Bogata oferta zakładów (również na NBA), jednak nie aż tak jak to oferuje 888starz. Bukmacher powinien jeszcze popracować nad cashoutem. Mamy możliwość edycji zawartego zakładu live.

Szybka bezproblemowa weryfikacja (w odpowiedniej sekcji mamy wskazane papiery, które powinniśmy przesłać). Będzie to dokument z naszymi danymi, rachunek potwierdzający adres i potwierdzenie wpłaty.

Za grę gromadzimy punkty, które najkorzystniej wymieniać na pieniądze.

Za każdym depozyt, przy drugim poziomie (brązowym) otrzymamy jednorazowy dostęp do Daily Wheel (koło do kręcenia), gdzie realnie patrząc można wygrać 10/20 FS , czasem 5€. Koło dostępne w sekcji Mini-Games. Maksymalna kwota do wypłaty z darmowych spinów to 250 zł (50€)

Kontakt poprzez czat na żywo (bardzo pomocny) lub mailowo pod adresem [email protected]

Betonred kod promocyjny 2024

Podczas rejestracji w Betonred kod promocyjny BET150 pozwoli Ci wziąć udział w poniższej promocji.

Betonred kod promocyjny

Bonus 150% do 750 zł + freebet 50 zł

Aby zakwalifikować się do promocji należy wpłacić minimum 80 zł. W ciągu 14 dni, należy dokonać obrotu depozytem i bonusem sześciokrotnie, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, każde z kursem minimum 1.4

Dodatkowo otrzymasz Freebet 50 zł – zasady użycia: minimalny kurs na zakład pojedynczy: 1.4 Jeżeli zdecydujemy się na kupon (AKO), to wówczas muszą to być minimum 3 zdarzenia, każde z kursem min. 1.5

Stawka darmowego zakładu w razie powodzenia, nie wraca na nasze konto główne. Wygrana z freebetu nie podlega żadnym warunkom obrotu.

Czyli wpłacając 80 zł, otrzymamy bonus 120 zł + freebet 50 zł. Maksymalny bonus – 750 PLN, otrzymamy wpłacając 500 PLN.

Pamiętajmy, aby podczas rejestracji wpisać w Redonbets kod promocyjny: BET150


Betonred Aplikacja

Przez chwilę Betonred oferował aplikację mobilną, ale na ten moment app jest niedostępna.

Dostępny cashback (od 5%), do odebrania poprzez live chat.

Ciekawa cykliczna promocja Bettors Lounge, gdzie za kupon na 150 zł na treble (min. kurs 3.5), otrzymać możemy co tydzień, dwa freebety, po 25 zł jeden.

Betonred funkcjonuje również zamiennie na domenie redonbets.com, getredbet.com i betonred181.com

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Oferty specjalne

Najnowszy bukmacher

Betbuilder na NBA z ruchomymi liniami

Cashback 10% do 2250PLN/500€

Najlepszy stream (transmisje live)

Gdzie typować tenis stołowy?

Bukmacher na KSW i UFC

Ostatnie komentarze

    Shoutbox