Betonred

Betonred to nowy bukmacher z licencją Curacao (1668 JAZ), z depozytem poprzez Skrill, Neteller, Jeton, eZeeWallet, kryptowaluty, Paysafecard, karta, Rapid Transfer. Wszędzie od 50 zł. MiFinity (BLIK) od 70 zł.

Wypłata na Skrill (od 250 zł) od kilku minut do (czasami) trzech godzin. Czas oczekiwania na pieniądze na Jeton to ok. 1h. Przelew na konto bankowe z szansami dotarcia tego samego dnia, ale zazwyczaj pieniądze księgowane są na drugi dzień. Status wypłaty: 'Wstrzymane’ oznacza w toku, później następuje zmiana na 'Sukces’.

Betonred jest powiązany między innymi z Nine, ale nie ma mowy o otrzymaniu limitów na samym starcie.

Bukmacher BetOnRed

BetOnRed opinie

Bogata oferta zakładów, jednak nie aż tak jak to oferuje 888starz. Bukmacher powinien jeszcze popracować nad cashoutem. Mamy możliwość edycji zawartego zakładu live.

Szybka bezproblemowa weryfikacja (w odpowiedniej sekcji mamy wskazane papiery, które powinniśmy przesłać). Będzie to dokument z naszymi danymi, rachunek potwierdzający adres i potwierdzenie wpłaty.

Za grę gromadzimy punkty, które najkorzystniej wymieniać na pieniądze.

Za drugi poziom (brązowy) otrzymamy na 3 dni dostęp do Daily Wheel (koło do kręcenia), gdzie realnie patrząc można wygrać 10/20 FS , czasem 5€. Koło dostępne w sekcji Mini-Games. Maksymalna kwota do wypłaty z darmowych spinów to 250 zł (50€)

Kontakt poprzez czat na żywo (bardzo pomocny) lub mailowo pod adresem [email protected]

Betonred nie oferuje aplikacji mobilnej (trwają pracę nad jej wdrożeniem). Nie pobieraj i nie instaluj żadnych plików z nieznanego źródła.

Bonus 100 do 500 zł (przy pierwszym depozycie).

Aby zakwalifikować się do promocji należy wpłacić minimum 40 zł. W ciągu 14 dni, należy dokonać obrotu depozytem i bonusem sześciokrotnie, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, każde z kursem minimum 1.25

Przy drugim zasileniu konta możemy skorzystać z promocji 75% do kwoty 800 zł. I w końcu przy trzeciej wpłacie, odebrać możemy bonus 50% do 1200 zł. Razem w trzech bonusach, daje nam to sumę 2500 zł (tak jak na powyższej grafice).

Dostępny cashback (od 5%), do odebrania poprzez live chat.

Ciekawa cykliczna promocja Bettors Lounge, gdzie za kupon na 150 zł na treble (min. kurs 3.5), otrzymać możemy co tydzień, dwa freebety, po 25 zł jeden.

Betonred funkcjonuje również zamiennie na domenie Redonbet.com

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.

Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox