1xBet

Nie ma chyba w sieci bukmachera, który tak bardzo dzieliłby graczy, na tych którzy chwalą 1xBet i na tych, którzy stanowczo odradzają wpłacanie tam swoich pieniędzy.

Entuzjaści 1xBet zaznaczają, że nigdzie nie ma tak rozbudowanej oferty. Część wypowiada się o 1xBet, jak o następcy legendarnego już Bet365.

Wrogo nastawieni do 1xBet dzielą graczy, na tych którzy jeszcze nie mieli problemów z tym bukiem i na tych którzy te problemy już mają, poprzez weryfikację i wielokrotne wysyłanie listów do Moskwy lub Lwowa.

Od połowy października 2018 roku, 1xBet nie przyjmuje oficjalnie nowych graczy z Polski.

Jak zarejestrować się na polskie dane dowiesz się na naszym Telegramie: https://t.me/joinchat/HL1cfBDeR1TaREsCSUaXJA

Nasz kraj wpisujemy w polu kod promocyjny:

POLSKA

Tu ściągniesz aplikację 1xBet na telefony z systemem Android (rozmiar pliku 25.4 MB). Apka działa tylko z włączonym VPN: https://bukzaplac1.com/goto/aplikacja-1xbet/

Aplikacja 1xbet iOS – https://itunes.apple.com/ua/app/1xbet/id844035425?l=ru&mt=8

W czerwcu 2020 roku bukmacher wypuścił program na laptopa (komputer). Aplikacja nazywa się dokładnie 1xWin i gracze mogą się zalogować (zarejestrować) do 1xBet bez pomocy VPN.

Aplikacja 1xWin ➡️ https://bukzaplac1.com/goto/aplikacja-1xwin/

1xbet kod promocyjny

Bukmacher 1xBet – oferta

W 1xBet otrzymamy prawdopodobnie największy wybór zakładów live. A także mamy możliwość typowania na kuponie wielu zdarzeń z jednego spotkania! Również jest autozakład.

Buk w ofercie na żywo długo trzyma linie np. na overy.

Na minus to na pewno trudności związane z wyszukiwaniem danego spotkania, danej ligi.

Minimalna stawka zakładu to 0.2€

Wpłaty (od 4 zł)

Lista dostępnych metod robi wrażenie. Nasze konto w 1xBet zasilimy między innymi poprzez Jeton (natychmiast), Bitcoin (i inne kryptowaluty), Revolut, Webmoney czy Payeer. Konto zasilimy również przez kartę Ecopayz (prowizja 4%). Jednak zwrot na kartę Eco jest niemożliwy. Działa również karta Visa Binance.

Bardzo szybko i tanio zasilimy nasze konto w 1xBet poprzez Bitcoin Cash (BCC).

Wypłaty (od 4 zł)

Błyskawiczne (parę minut) wypłaty na Jeton i Payeer.

Starajmy się zlecać wypłaty na bieżąco, aby nie zostawać z dużym saldem.

Możliwa jest wypłata na kartę (z której dokonany był depozyt). Przelew pojawi się nam z opisem zwrot.

Wypłaty SEPA akceptowane w kilka godzin (przelew z Turcji lub Irlandii).

Jest możliwość skorzystania z usługi Sofort (niestety w tytule przelewu widnieje 1xBet, dlatego dla własnego bezpieczeństwa odradzamy ten sposób).

Jest możliwość zasilenia z naszego konta 1xBet, konta 1xBet naszego znajomego (maksymalnie do ok. 60 zł).

Aplikacja mobilna 1xBet

Pozwala nam na oglądanie spotkań na żywo, lista zdarzeń jest imponująca. Dużo osób preferuje grę w 1xBet właśnie poprzez telefon, jako łatwiejszą, bardziej intuicyjną, niż w wersji na komputer. Jest możliwość ustawiania powiadomienia odnośnie rzutów rożnych, które przychodzi nam po pierwszej połowie, jak i końcowym gwizdku.

Bukmacher 1xbet

Bezpieczeństwo

Aby zapobiec włamaniom na nasze konta, zalecamy ustawić sobie weryfikację dwuetapowej (poprzez Authenticator na telefonie).

Przy wypłatach, można ustawić potwierdzenie poprzez kod przychodzący do nas w wiadomości sms.

Weryfikacja

Są sytuacje w których bukmacher 1xBet nie weryfikował graczy przy pierwszej wypłacie (i nawet kolejnych). Natomiast nastawmy się na standardową weryfikację, podobnie jak to ma miejsce u konkurencji.

Zakończona weryfikacja, nie oznacza tego, że nie będziemy weryfikowani po raz kolejny w późniejszym odstępie czasu.

Limity

Jeżeli zobaczysz kursy niższe po zalogowaniu, niż przed, to znaczy, że jesteś pod czujnym okiem 1xBet. Poprzez wyższą marżę (niższe kursy) bukmacher próbuje nam delikatnie przekazać, że jesteśmy już niemile widziani. Przy dalszej grze zapewne dojdzie dodatkowo do limitu stawek.

Jak uniknąć limitów?

Nie grajmy na dane zdarzenie za całość naszych pieniędzy dostępnych na koncie.

Jeżeli już otrzymamy limity, to pozostaje nam jeszcze gra na żywo.

Wsparcie klienta

Od jakiegoś czasu uruchomiony jest polskojęzyczny czat, który dostępny jest całodobowo!

Kontakt telefoniczny pod numerem +44 127 325-69-87

Kontakt mailowy pod adresem [email protected]

Licencja

Bukmacher 1xBet posiada współdzieloną licencję Curacao No. 1668/JAZ (w praktyce nie wiele dającą graczom w sporze z bukmacherem).

W serwisie Sportsbookreview bukmacher 1xBet posiada ranking D

Bukmacherami działającymi na tym samym oprogramowaniu co 1xBet są: 888starz (dostępny Skrill i Paysafecard), 22bet, Betwinner czy Db-bet (polecamy aplikację).

Blokada domeny

Wpisując WWW w treści sms na numer +7 960 030 50 80 otrzymasz aktywny adres strony lustrzanej 1xBet.

Punkty promocyjne

Są przyznawane za każde zagrane przez nas spotkanie. Następnie można je wymienić między innymi na darmowe zakłady. Choć nie zawsze tak jest. Punkty 1xBet automatycznie wyłączane są, gdy osiągamy duże obroty lub gdy jesteśmy dużo na plusie. Rozwiązaniem może być przejście na typowanie poprzez aplikację 1xBet.

Krecz w 1xBet

Jeśli zostanie zakończony pierwszy set to zakład jest ważny, czyli kontuzjowany gracz liczony jest jako przegrany. W przeciwnym razie jest zwrot, oczywiście oprócz już zakładów rozstrzygniętych na gemy i inne przypadki, które przed kreczem zostały rozegrane.

Bonus urodzinowy u bukmachera

W 1xBet aktywni gracze mogą liczyć na 50-60 zł bez depozytu w prezencie.

Podsumowanie

Przeanalizuj teraz podane przez nas dane i decyzję podejmij sam. Część negatywnych komentarzy może być na wielu forach kasowana, ze względu na bardzo atrakcyjny program partnerski, który oferuje 1xBet właścicielom stron o tematyce bukmacherskiej. Część z tych negatywnych komentarzy to mogą być gracze, faktycznie wykorzystujący multikonta. Tutaj stanowczo odradzamy takie praktyki, 1xBet pod tym względem jest dobrze zabezpieczony.

My radzimy poważniejsze zakłady typować u innego bukmachera, może nawet i u brokera. Pozostawmy sobie w 1xBet tylko część naszego kapitału (nie ma jak dywersyfikacja).

W sierpniu 2018 roku 1xBet zaskoczył wszystkich i podpisał dwuletnią umowę z beniaminkiem Premiership – Cardiff City FC. Podobną umowę zawarto również z Tottenham Hotspur. Logo 1xBet można zobaczyć na bandach okalających boisko podczas transmisji spotkań hiszpańskiej La Liga i włoskiej Seria A.

1xbet sponsorem klubu Premiership

Jeżeli jesteś zainteresowany grą w 1xBet, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą powitalną (kliknij).

Komentarze

  Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.

Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

  Shoutbox

  Chatbot x
  Cześć. Czy szukasz aktualnego adresu do 1xBet?
  Tak
  Nie