Unibet – zakup przez FDJ – wypłaty

Francuska grupa FDJ złożyła (22-go stycznia) propozycję zakupu grupy Kindred, właściciela między innymi Unibetu.

Czy transakcja dojdzie do skutku, przekonamy się w czwartym kwartale 2024 roku.

Czy Unibet wycofuje się z Polski?

W oficjalnym komunikacie pojawia się: „The combined Group will only operate on locally regulated – or on the path of becoming regulated – markets”. Planowane jest wyjście z Norwegii, pozostałe rynki są oznaczone jako 'dotcoms’. FDJ chce przeprowadzić ekspansję na rynek Europy Zachodniej. Ale w kuluarach mówi się, że celem jest pozyskanie know-how odnośnie kasyna, tak, aby wejść z gotowym produktem na rynek francuski, gdy odpowiednie regulacje będą gotowe. Firma FDJ w 20% należy do rządu… Oprócz zakładów bukmacherskich obecnie online we Francji działa tylko poker.

Unibet ile trwa wypłata?

W Unibet wypłaty są przetwarzane na bieżąco, między innymi na Skrill w dwie godziny. Wszelkie informacje o problemach są wyssane z palca 👍

Kindred to spółka notowana na giełdzie, z przejrzystymi raportami. Wycena przy przejęciu całej grupy Kindred to 2,6 miliarda €! Francuzi jak będą kupować grupę, to w większości wspomogą się kredytami. Druga sprawa, to obowiązek przejęcia aż 90% akcji.

Ale Wasze pieniądze w Unibet są bezpieczne. Jeżeli pojawi się informacja o opuszczeniu polskiego rynku (na chwilę), to będziemy mieli okres, powiedzmy trzech, czterech tygodni, na wycofanie środków. Podobnie zresztą, jak ma to teraz miejsce w 32red.

Zalecamy pozostanie w grze użytkownikom, którym zakłady przynoszą profity w Unibet ORAZ realizację zysków, aż do oficjalnych komunikatów. Polska nie jest czołowym krajem dla Unibet, wypłata polskim graczom wszystkich środków, nie ma szans naruszyć budżetu tak potężnej firmy.

Aktualna domena bukmachera: https://pl.unibet-79.com

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Oferty specjalne

Najnowszy bukmacher

Betbuilder na NBA z ruchomymi liniami

Cashback 10% do 2250PLN/500€

Najlepszy stream (transmisje live)

Gdzie typować tenis stołowy?

Bukmacher na KSW i UFC

Ostatnie komentarze

    Shoutbox