Ecopayz i bukmacherzy

Poniżej omówimy w jaki sposób zasilicie konto ecoPayz, jak dokonacie wypłaty, jakie opłaty są z tym związane oraz jak przebiega weryfikacja konta. Zapraszamy do lektury!

Ecopayz Status Gold (u nas darmowy!)

Dokonaj rejestracji w Ecopayz poprzez nasze linki i po weryfikacji konta, ciesz się za darmo dożywotnim statusem Gold. Oto co daje Ci konto Gold w stosunku do standardowego konta Silver:

  • zwiększenie jednorazowej wypłaty w bankomacie z 250€ do 500€ i maksymalnego dziennego limitu wypłat z bankomatów z 750€ do 1500€
  • zwiększenie maksymalnej pojedynczej transakcji z 1000€ do 2500€
  • zwiększenie posiadania maksymalnej kwoty na koncie z 15 000€ do 50 000€
  • koszt przewalutowania na koncie Eco payz jest pomniejszony o połowę, a dokładnie z 2.99% prowizji do 1.49%
  • za darmo zrobimy przelew do znajomego (w Silver nadawca płaci 1.5% prowizji).

Krok po kroku:

1. Rejestrujemy się w eco payz. Na główną walutę konta polecamy wybrać Złoty lub Euro.

2. Najlepiej jak dokonamy weryfikacji konta, przez co podniesiemy swój status (uzyskamy Gold). Wgrywamy dokument potwierdzający naszą tożsamość (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) plus rachunek za media lub wyciąg bankowy (wystarczy w formie PDF, nie są akceptowane zrzuty z ekranu).

Gdyby support nie zatwierdził naszych dokumentów, to polecamy je wysłać mailowo na adres [email protected]

3. Jeżeli wszystko jest w porządku, to następnego dnia roboczego (choć często po godzinie, dwóch), nasze konto będzie już zweryfikowane.

Teraz spokojnie możemy otworzyć darmowe (maksymalnie 10) subkonta walutowe w walucie PLN, USD, GBP, CHF, NOK i w wielu innych.

——————————————————————-

W jaki sposób możemy zasilić nasze konto eco Payz:

1. Za pomocą przelewu (dla banku Pekao, wybieramy Opcje depozytu lokalnego). Prowizja 1.5%, ale minimum 1 Euro. Oficjalnie czas oczekiwania do trzech dni roboczych, w praktyce przelew może iść nawet 7 dni. Od razu wyświetla nam informację jaką kwotę w złotówkach, pobierze nam z konta bankowego.

2. Poprzez Przelewy 24 (wybieramy Opcje depozytu lokalnego, prowizja 2%, minimum równowartość jednego euro). Pieniądze są transferowane w czasie rzeczywistym.

3. Za pomocą Trustly (wybieramy Opcje depozytu lokalnego, prowizja 3%, ale minimum 2 euro). Natychmiast zasilimy nasze konto poprzez bank: Alior, Pekao, BGZ BNP Paribas czy ING Bank Śląski. Jeżeli mamy konto w: PKO Bank Polski, mBank, Getin czy Credit Agricole, to pieniądze zasilą nasze konto ecoPayz następnego dnia roboczego.

4. Za pomocą przelewu (SEPA), czas 1-2 dni, bez prowizji, przelew z naszego konta bankowego w walucie Euro.

5. Wpłata kartą (tylko VISA, prowizja 2.9%), ale wcześniej czeka nas jeszcze weryfikacja, że to my właśnie jesteśmy właścicielami karty. Po tym, zasilenia będą natychmiastowo.

6. Kartą Revolut (prowizja 2.9%, wybieramy płatność kartą kredytową).

7. Zasilenie poprzez Paysafecard (wybieramy Opcje depozytu lokalnego, prowizja 8.5%).

8. Poprzez BLIK (natychmiastowo). Po wpisaniu kodu z BLIK, zatwierdzamy płatność w aplikacji banku (mamy na to 120 sekund). Prowizja 2%, ale minimum jedno euro.

9. ZestPay (bankowość online) – natychmiastowe depozyty (prowizja 1.35%, ale minimum 1€), firma z nadzorem szwedzkiego odpowiednika KNF.

10. ecoVoucher – zakup możliwy na stronie recharge.com – płatność możliwa poprzez Blik i Paypal.

—————————————————————-

Ecopayz opłaty:

1. EcoPayz Mastercard (plastik)

29-go lipca 2020 roku, Ecopayz wprowadził kartę PLN (ważność – 2 lata)

📌 przy wypłacie kartą PLN z bankomatów pobierane jest 2%, ale minimum 7 zł,

📌 karta poprawnie działa zbliżeniowo (każdorazowo po trzech transakcjach paypass, czwarta transakcja odbyć się musi za pomocą kodu PIN),

📌 nie ma problemu przy cashbacku w sklepach (np. Żabka)

Karta Ecopayz jest darmowa, jeżeli chodzi o koszt zamówienia. Normalnie możemy nią płacić w sklepach czy w Internecie.

Możemy również oprócz karty Ecopayz w złotówkach posiadać dwie inne karty walutowe (również darmowe, w walutach EUR i USD). Po otrzymaniu pierwszej karty, zamawiamy kolejną.

Ile taka karta idzie?

Oficjalnie 21 dni (standardowa przesyłka), w praktyce 10-14 dni.

PIN otrzymamy, aktywując naszą kartę poprzez podanie nazwiska panieńskiego naszej mamy (podawaliśmy te dane podczas składania wniosku o kartę). Płatności zbliżeniowe aktywujemy poprzez dokonanie transakcji potwierdzonej numerem PIN.

Jaką sumę mogę wypłacić dziennie?

Można dokonać trzech wypłat do równowartości 250 Euro, co w sumie daje nam w danym dniu kwotę 750 Euro. Następne wypłaty możliwe są po upłynięciu równych 24 godzin.

Jest możliwość podwojenia tych limitów, dzięki rejestracji przez nasz serwis. Po weryfikacji otrzymujecie od razu status Silver.

Chcę status Silver w Ecopayz zaraz po rejestracji i weryfikacji.

Jest też możliwość zamówienia karty wirtualnej (koszt 1.8 Euro), którą również będziemy mogli dokonać wpłat do bukmacherów czy zrobić zakupy w sklepach internetowych. Kartę wirtualną możemy podpiąć do telefonu i płacić nią w sklepie.

 

2. Drugim sposobem jest wypłata na konto bankowe, której koszt wynosi 10 euro (w danych nadawcy widnieje IPS SOLUTIONS LTD – MASS PAYMENTS, tytuł: E-WALLET FUNDS REDEMPTION).

Czas oczekiwania na przelew tradycyjny to oficjalnie 3-8 dni, w praktyce to 2-3 dni robocze. Otrzymamy od Eco wiadomość, że wypłata została zatwierdzona i zazwyczaj na następny dzień, przelew zostaje zaksięgowany na naszym koncie bankowym. Minimalnie możemy przelać 5 Euro.

Szybsze możliwości stwarza Zestpay, gdzie przelew pojawia się w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Obowiązuje prowizja 1%, ale minimum 6 euro (1-2 dni).

Jest możliwość zlecenia przelewu na konto z ZEN i na konto bankowe z Jeton.

Jest możliwość wysyłania pieniędzy między użytkownikami ecoPayz, ale każdy musi posiadać status minimum Silver. Prowizja wynosi 1.5%, ale minimum 0.5 Euro i jest płacona przez nadawcę.

 

3. Doładowanie Revolut poprzez kartę fizyczną Ecopayz (bez prowizji). Nie ma możliwości doładowania Revoluta, kartą wirtualną Ecopayz.

4. Doładowanie Skrill poprzez kartę fizyczną Ecopayz  (prowizja 1%).

5. Doładowanie Monese kartą Ecopayz (również wirtualną) – prowizja 4%

Nie ma możliwości bezpośredniego przelewu z Ecopayz na Neteller.

——————————————————————-

A oto bukmacherzy, którzy akceptują ecoPayz, wraz z minimalną kwotą depozytu:

Ecopayz Bukmacherzy

Od kwietnia 2021 roku, przez Ecopayz nie wpłacimy do następujących firm: Marathonbet, Rabona, Campobet. Od lipca do 22bet i 20bet. Od 3-go września jest to niemożliwe również w Betsson, Betsafe, Unibet czy w Betinia.

Rozwiązaniem jest płatność kartą Ecopayz, a taki sposób możliwy jest np. w 22bet

Niemożliwa jest natomiast płatność kartą Ecopayz w Unibet i Betsson.

Ecopayz opinie

Już podsumowując to do plusów ecoPayz na pewno należy czat na żywo (choć liczba osób zatrudnionych na nim jest skromna, przez co tworzą się często spore kolejki).

Jedynie może martwić, że ecoPayz wraz ze Skrillem i Netellerem jest kontrolowane przez ten sam brytyjski organ, którym jest Financial Conduct Authority (FCA). Upoważnienie z 2011 roku o numerze 900011.

Otwarcie konta w Ecopayz

To tyle, mam nadzieję, że artykuł będzie dla Was przydatny.

Buk Zapłać 😉

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Ostatnie komentarze

    Shoutbox