Rabona

Bukmacher Rabona wystartował we wrześniu 2019 roku i jest to kolejna marka z sieci 7starpartners, do której należą otwarte na Polaków: Campobet, Librabet, MalinaCasino czy CasiniaBet. Rabona wyróżnia się tym od rodzeństwa, że jest bardzo dopieszczona pod względem graficznym. Serwis przetłumaczony jest na język polski. Buk działa na licencji rządu Curacao (8048/JAZ). Podczas rejestracji do wyboru mamy walutę złoty lub euro.

Nasze konto zasilimy poprzez Jeton (od 60 zł), MiFinity (od 50 zł), eZeeWallet (od 40 zł), Astropay, Neosurf, kryptowaluty (od 60 zł, m.in. LTC i XRP) oraz kartą (w tym Revolut) od 40 zł.

Rabona bonus powitalny 125% do 500 zł (powiększony)

  1. Zarejestruj się w Rabona wpisując w polu KOD PROMOCYJNY:

BONUS125

  1. Dokonaj depozytu minimum 90 złotych. Aby otrzymać maksymalny bonus należy dokonać wpłaty 400 zł.
  2. Następnie postaw kupon za kwotę depozytu (maksymalnie do wysokości bonusu), po minimalnym kursie 1.5
  3. Otrzymasz bonus równy kwocie wpłaty.

Bonus Rabona

Przed wypłatą sumę depozytu i bonusu, należy obrócić 6-krotnie na zakładach pojedynczych, z kursem minimum 2.0 Przy kuponach składających się z dwóch zdarzeń lub więcej, każdy typ, musi posiadać kurs min. 1.5

Czyli przy maksymalnym bonusie 500 zł, trzeba dokonać obrotu na 5400 zł.

Podczas obrotu, możemy zawrzeć kupon na maksymalnie 225 zł.

Na obrót mamy 30 dni, od momentu zasilenia konta.

Zakłady na wszystkie rodzaje handicapów, a także zakłady na powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą, parzysta/nieparzysta liczba bramek oraz całkowita liczba goli, nie wliczają się do obrotu.

Oczywiście po depozycie można anulować promocję w rubryce Mój bonus.

Bukmacher posiada aplikację mobilną na Android i iOS.

Szeroka oferta na NBA (dość wysokie stawki, alternatywne linie).

Minusem bukmachera jest czas oczekiwania na wypłatę, który trwa 2-3 dni robocze.

Rabona Super Przewaga (wcześniejsza wypłata)

Przy dwubramkowym prowadzeniu naszj drużyny, typ zostaje rozliczony jako wygrany (niezależnie od tego jak skończy się ten pojedynek). Obowiązuje na Premier League, Bundesligę, Serie A, La Ligę i francuską Ligue 1.

Obsługa klienta

Z supportem skontaktujemy się poprzez całodobowy czat na żywo lub mailowo pod adresem [email protected]

Dostępny jest również polski numer telefonu +48 800 080 288, a także numer międzynarodowy +35627780699

Weryfikacji dokonamy poprzez przesłanie selfie i zrzutu z konta. Czas oczekiwania na zatwierdzenie naszych dokumentów to nawet 3 dni. Jeżeli zostaniemy poproszeni o potwierdzenie adresu, to najszybciej weryfikację przeskoczymy wysyłając wyciąg bankowy w formacie .pdf

Rabona cashback

Jeżeli w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) nasz stan konta pomniejszy się o minimum 900 złotych (200€), to otrzymamy zwrot 10%. Maksymalnie otrzymać możemy 2250 PLN (500€). Zwrot przed wypłatą, należy obrócić 3-krotnie. Po cashback zwracamy się w poniedziałek, poprzez live chat lub pisząc maila.

Rabona collections

U bukmachera jest możliwość zbierania kart (kolekcje). Za komplet otrzymamy na konto główne 400 zł (z jednokrotnym obrotem po dowolnym kursie).

Rabona bonus w kasynie

Oferta powitalna wynosi 100% do 2000 zł (obowiązuje 30-krotny obrót depozytem i bonusem). Dodatkowo otrzymamy jeszcze 200 spinów (po 20 każdego kolejnego dnia). Dostawcami gier są między innymi Netent, Betsoft, Microgaming, Wazdan, Plango, Pragmatic, BGaming, Endorphina, GameArt czy chociażby Playson.

Jeśli mieszkasz poza Polską, na przykład w Niemczech, Norwegii, Irlandii, Kanadzie, Islandii, Danii, Belgii, Włoszech, Finlandii, Szwajcarii czy Austrii, to Rabona jest również otwarta na te kraje.

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Ostatnie komentarze

    Shoutbox