Zakłady bukmacherskie – kryptowaluty

Liczba osób, która typuje za pomocą kryptowalut, z dnia na dzień rośnie. Świat hazardu, w tym bukmacherów internetowych, nie pozostaje bierny. Zwiększa się liczba firm bukmacherskich, które umożliwiają szybkie wpłaty i wypłaty poprzez krypto.

Polecamy:

Spinbetter (jest aplikacja) – wpłaty poprzez Binance Pay od 1 euro,

Binance Pay dostępny również w 888starz (od 5 zł), gdzie zakładając konto w USDT otrzymamy identyczną sumę jak zleconą sumę przy wpłacie i wypłacie,

Sapphirebet – depozyt od równowartości 3 zł,

Stake – sponsor Evertonu, zasilenie konta od 10$

Zakłady bukmacherskie – kryptowaluty

W styczniu 2015 roku wysoko oceniane przez Sportsbookreview marki takie jak Bookmaker (ranking A+, najwyższy możliwy, potrzebna zmiana DNS) czy Justbet.co (A) uruchomiły możliwość wpłaty Bitcoinów. Przy depozycie Bitmonety są konwertowane na pieniądze w walucie, w której posiadamy konto. Identyczna konwersja w drugą stronę odbywa się przy wypłacie.

Ogólnie Bitcoin jest oferowany u wielu buków ukierunkowanych na sporty amerykańskie (ligi NFL, MLB, NBA, NHL, NCAA). Ze względu na surowe w przeszłości przepisy odnośnie hazardu w Stanach Zjednoczonych, wielu graczy wybiera Bitcoin, jako formę depozytu. Zapewnia ona większą anonimowość.

Pozostałymi bukmacherami z czołówki rankingu SBR akceptującymi zasilenie poprzez BTC są: Betonline (ranking A+, zmiana DNS), Sportsbetting (A, zmiana DNS), Everygame (A, wcześniej Intertops, minimalna wpłata – równowartość 25$), Looselines (B, zmiana DNS).

Część z powyższych buków (Betonline, Sportsbetting, Looselines) zarejestrowała swe domeny z końcówką .ag (krajowa domena internetowa najwyższego poziomu przypisana dla stron internetowych z Antigui i Barbudy), aby móc oferować zakłady graczom z USA i Kanady. Justbet korzysta z domeny .cx przypisanej do… Wysp Bożego Narodzenia. Pozostałe firmy zazwyczaj korzystają z domeny .eu

Wracamy zza wielkiej wody. Polskojęzycznym bukiem akceptującym kryptowaluty jest 22bet (klon 1xBet). Minimalna wpłata to równowartość jednego Euro.

Obstawianie Bitcoin

Przechodzimy do bukmacherów, w których nie tylko wpłacimy Bitcoiny, ale również będziemy nimi obstawiać.

Nitrogensports to bukmacher założony w 2013 roku, z rankingiem B+ w SBR. Największym plusem są wysokie kursy. Dostępna oferta na e-sporty.

Kolejnym bukiem, na który trzeba zwrócić uwagę to najwcześniej założony, bo w 2011 roku – Anonibet (nota C+, wymagana zmiana DNS). Krpytobukmachera wyróżnia ciekawa oferta na żywo na piłkę nożną, wysokie kursy, możliwość wybrania waluty dolar amerykański ($).

Ostatnim bukiem, którego polecamy, jest chyba najbardziej rozpoznawalny Cloudbet (2013, ocena B-, zmiana DNS), z promocją dla nowych graczy, wynoszącą 100% od depozytu, maksymalnie aż do 5 BTC! Bonus dopisywany jest stopniowo za zdobyte punkty lojalnościowe. Cloudbet daje możliwość posiadania salda zarówno, w krypto jak i walutach FIAT (dolar czy euro).

Początkowo mieliśmy jeszcze zając się Litecoinem, młodszym bratem Bitcoina, ale nie ma problemów z bezpośrednią wymianą pomiędzy tymi walutami na poszczególnych giełdach.

Już od jakiegoś czasu możemy doładować konto Neteller, wpłacając Bitcoiny. Prowizja przy takiej transakcji wynosi 2.5%. Lepiej pod tym względem wypada Skrill, który obarczony jest jednoprocentową opłatą prowizyjną.

Podsumowując: Bitcoin to możliwość przesłania środków w dowolne miejsce na świecie, bez żadnych pośredników. Liczba monet jest ograniczona, niemożliwy jest dodruk, jak to czynią banki centralne z klasycznymi walutami. Bitcoin zapewnia bardzo dużą anonimowość, lecz do końca nie jest anonimowy. Dużą przeszkodą dla graczy mogą być ciągłe wahania kursowe, choć akurat taka sytuacja działa w dwie strony.

Ciekawostką jest, że Bitcoinami przez jakiś czas (przed nagonką) mogliśmy płacić za bilety lotnicze w liniach LOT. Bitmonetami opłacimy natomiast naszą edukację i rozwój osobisty w szkole ASBiRO.

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Oferty specjalne

Najnowszy bukmacher

Betbuilder na NBA z ruchomymi liniami

Cashback 10% do 2250PLN/500€

Najlepszy stream (transmisje live)

Gdzie typować tenis stołowy?

Bukmacher na KSW i UFC

Ostatnie komentarze

    Shoutbox