Spinbetter kod promocyjny

W Spinbetter kod promocyjny (promo code) brzmi:

NOLIMITS

Spinbetter promo code

Podczas rejestracji polecamy wybrać opcję 'Za jednym kliknięciem’, gdzie podajemy tylko nasz kraj, walutę (PLN, EUR) oraz powyższy kod promocyjny.

Jeżeli otrzymałeś limity w 1xbet, 888starz, 22bet, MegaPari, Paripesa czy Betandyou, to w Spinbetter należy zarejestrować się na nowym urządzeniu. Dokonujemy zasilenia konta używając innego portfela (najlepiej doładowanie poprzez krytpo). Później uzupełniając profil podajemy inny mail oraz inny numer telefonu. Nie korzystamy z sieci WiFi.

Depozyt możliwy między innymi poprzez Skrill, BLIK, Jeton, eZeeWallet, Binance Pay, Neteller, MiFinity oraz kryptowaluty.

Spinbetter bonus za rejestrację

Jeżeli interesuje nas w Spinbetter bonus powitalny, to z kodem:

PL130

otrzymamy bonus 130% do 570 PLN zamiast standardowych 100% do 440 PLN.

Przy wyborze waluty euro będzie to 130% do 130€ zamiast 100% do 100€.

Przed wypłatą bonus należy obrócić 5-krotnie, zawierając kupony z minimum trzema zdarzeniami, gdzie każdy z tych trzech typów cechuje się kursem minimalnym 1.4

Na dokonanie obrotu mamy 30 dni.

Do wypłaty możemy zlecić jedynie równowartość bonusu (maksymalnie 570 zł/130 euro). Nadwyżka zostanie nam anulowana. Czyli jak widać jest to inny rodzaj bonusu powitalnego. Plusem promocji jest to, że do gry posyłamy tylko środki bonusowe, bez naruszania salda rzeczywistego. Podobnie działają kolejne bonusy od depozytu (od 20% do 30%, w zależności od wybranej metody zasilenia konta).

Spinbetter kod promocyjny bez depozytu

Dostępne oczywiście jest kasyno, gdzie rejestrując się z kodem BUK150FS otrzymamy bez depozytu 150 darmowych kręceń na Sweet Bonanza. Wygrane należy obrócić dwudziestokrotnie. Mamy na to 2 dni, od momentu aktywacji.

Spinbetter posiada aplikację na Android. Pod iOS przygotowana jest aplikacja PWA (warto wypróbować).

Komentarze

  Logowanie

  Oferty specjalne

  Najnowszy bukmacher

  Betbuilder na NBA z ruchomymi liniami

  Cashback 10% do 2250PLN/500€

  Najlepszy stream (transmisje live)

  Gdzie typować tenis stołowy?

  Bukmacher na KSW i UFC

  Ostatnie komentarze

   Shoutbox