1xbit kod promocyjny

W 1xbit kod promocyjny do anonimowej gry to: ANONIM

Przy rejestracji nie podajemy danych osobowych, a w przyszłości nie weryfikujemy konta. Po wpisaniu kodu promocyjnego, otrzymasz numer ID (Twój login), wraz z hasłem. Możesz wpisać adres mailowy, w celu odzyskania konta, na wypadek zaginięcia loginu lub hasła. Serwis dostępny jest w języku polskim, pod domeną lustrzaną www.1xbit9.com (nie jest potrzebna zmiana DNS oraz program VPN).

1xbit kod promocyjny (promo code): ANONIM1xbit kod promocyjny

Minimalny depozyt to 1 mBTC (0.001 BTC), zaś minimalna stawka zakładu to 0,1 mBTC.

Konto 1xbit możesz zasilić 25-oma kryptowalutami, zaprezentowanymi na poniższej grafice.

Klikasz w wybraną walutę i otrzymujesz adres, na który masz zrobić przelew (wszystkie wpłaty są zwolnione z prowizji).

Jeżeli nie dysponujesz żadną z walut to 1xbit współpracuje z masą kantorów kryptowalutowych (między innymi BitPanda i Luno).

Do 1xbit nie wpłacimy żadną inną metodą, niż kryptowaluty. Działa to też również w drugą stronę, czyli przy wypłacie.

1xbit posiada aplikację telefoniczne, zarówno na systemy Android jak i na iOS.

1xbit bonus

Wpisując 1xbit kod promocyjny ANONIM otrzymać możesz bonusy na sumę 7 BTC. Przy pierwszej wpłacie, bonus wynosi 100% do 1 BTC. Choć brzmi to jak kosmos, to jednak jest to bonus, który zostanie dopiero dopisany do naszego konta, po 40-krotnym obrocie depozytem, po minimalnym kursie 1.6 Na obrót mamy 30 dni.

1xbit obsługuje graczy z kraju POLSKA i z każdego innego na świecie. Po prostu podczas rejestracji, którą jest jedno kliknięcie, nie podaje się ani adresu, ani imienia i nazwiska, ani żadnych innych danych osobowych. Dlatego głównymi klientami 1xbit są Amerykanie, Francuzi czy też Chińczycy.

Z 1xbit skontaktujemy się poprzez adres mailowy [email protected] lub na czacie (w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim czy francuskim).

1xbit opinie

Firma istnieje na rynku od 2016 roku, na licencji rządu Curacao. Oferta jest praktycznie identyczna jak w pozostałych firmach z tym oprogramowaniem, czyli jest bardzo szeroka, bogata wręcz (również na esport). Dostępna jest opcja cashoutu. Dla szukających innej rozgrywki, 1xbit oferuje kasyno.

Aktualny link 2023 do 1xbit: www.1xbit9.com

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.

Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox