Bet2u – 3 Euro bez depozytu

Sprawdzeni bukmacherzy bez depozytu to dziś raczej rzadkość, tym bardziej miło jest nam zaproponować 3 Euro za samą rejestrację w Bet2u.

Bet2u mirror link – www.bet2u2.com

Bet2u promo code – BUKZAPLAC3 (3 euro no deposit)

Bet2u bez depozytu – krok po kroku:

  1. Zarejestruj się koniecznie przez ten link, podając kod promocyjny: BUKZAPLAC3 (w drugim etapie wypełniania formularza).
  2. Bonus zostanie aktywowany do 24 godzin (ale przeważnie jest dostępny natychmiast).
  3. Stwórz kupon (może być też zakład pojedynczy) z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.8, następnie przesuń suwak w prawo przy Freebet available.

Bukmacherzy bez depozytu

Z darmowego zakładu w razie wygranej, na nasze konto wraca tylko zysk, bez stawki freebetu.

Przykład: Stawiamy freebet ze stawką 3 Euro, kurs naszego kuponu wynosi 10. Po wygranej, nasze konto zostanie zasilone kwotą 27 Euro.

Następnie należy dokonać wpłaty i depozyt jednokrotnie obrócić na dowolnych wydarzeniach, bez restrykcji co do kursu. Minimalne zasilenie konta w Bet2u to 5€ dla Neosurf (także MyNeosurf) oraz 10€ dla kart. Jest również możliwość wypłaty z wykorzystaniem Litecoin.

Przed zleceniem wypłaty, należy nasze konto zweryfikować. Posłużą nam do tego skany: dowodu osobistego lub paszportu oraz rachunek za media, potwierdzający nasz adres. Dokumenty wysyłamy na adres [email protected], w tytule wpisując Scan for Verification, w treści natomiast podajemy numer ID. Część graczy może czekać dodatkowa weryfikacja poprzez Skype.

Bukmacher działa na licencji wydanej przez rząd Curacao, a co do oprogramowania to wykorzystuje myśl techniczną Betconstruct. Oprócz zakładów bukmacherskich, Bet2u oferuje kasyno (w tym na żywo) i poker. Support dostępny jest między innymi poprzez czat na żywo (w języku angielskim i hiszpańskim).

Oczywiście, gdy buk Wam przypadnie do gustu, to będziecie mogli później skorzystać z oferty 100% od depozytu do 300 Euro.

Bet2u promocja

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.

Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox