Muchbetter

Informacja z dnia 21.02.2023:

Muchbetter ma problemy na Litwie (tam są zdeponowane środki). Do czasu wyjaśnienia (zakończenia kontroli) zapewne wszystkie przelewy będą wstrzymane.

Muchbetter jest mobilnym portfelem, założonym w 2017 roku, z siedzibą firmy mieszczącą się w Londynie i nadzorowaną przez brytyjski organ FCA (czyli ten sam co Skrill i Neteller). Konto przypisane jest do numeru telefonu. Przy rejestracji wybrać możemy walutę złoty, a także euro i dolar amerykański. Można później zmienić walutę konta, ale jeśli będziemy korzystać z bankomatów w Polsce, najkorzystniej jest wybrać PLN.

Weryfikacji dokonamy poprzez wykonanie w aplikacji zdjęcia prawa jazdy, paszportu lub dowodu osobistego. W drugim etapie zostaniemy poproszeni o selfie. Do pięciu minut nasze konto będzie zweryfikowane.

Muchbetter doładujemy poprzez:

 • BLIK (natychmiastowo, bez prowizji, minimum 10 euro, jeżeli wybierzemy konto w PLN, to minimum będzie wynosiło 50 zł)
 • Przelewy24 (bez prowizji, minimum 10 euro)
 • przelew SEPA (Euro), bez prowizji, minimum 20 euro
 • karta Visa/Mastercard (opłata 2.5%, minimum 10 euro)
 • kryptowalutami BTC, XRP, LTC i ETH (minimum 10 euro, prowizja 2%)
 • Trustly (prowizja 2%, minimum 20 euro)

Przy doładowaniu należy wybrać opcję zasilenia na poczet zakładów bukmacherskich.

Nie zasilimy Muchbetter kartą przedpłaconą oraz Paysafecard.

Dokonując depozytu nie musimy jeszcze weryfikować tożsamości (dopiero przy wypłacie).

Lista bukmacherów akceptujących Muchbetter:

Lista kasyn jest jeszcze dłuższa, w tym:

 • Betsafe (minimum 50 PLN lub 10 euro, do wypłaty minimum 90 zł). Natychmiastowa wpłata, wypłata dotarła na następny dzień od zlecenia.
 • Betsson (minimum 50 PLN) – przelew pojawi się tylko na kontach zweryfikowanych.

Muchbetter jak wypłacić pieniądze?

Opcji jak wypłacić jest kilka: przelew SEPA (minimum 20 euro, prowizja 2.2% + 2€), kryptowaluty BTC, ETH, LTC, XRP (minimum 15 euro, prowizja 2%), przelew na konto bankowe z Revolut/ZEN, a także wypłata w bankomacie (prowizja 0.99%).

Przy otrzymaniu przelewu od Muchbetter, nadawcą jest:

CUSTOM HOUSE FINANCIAL (UK) LTD 12 APPOLD STREET
GB LONDON

Tytuł przelewu to ORGBYO oraz nasze imię i nazwisko wraz z adresem

Muchbetter opinie

W aplikacji możemy dokonywać wielowalutowej wymiany w czasie rzeczywistym. Plusem jest możliwość wysłania pieniędzy innym użytkownikom aplikacji (bez prowizji). Podobnie jak w Revolut, wystarczy podać tylko numer telefonu odbiorcy. Jest możliwość zmiany waluty dla konta, kontaktując się z obsługą.

Minusem jest możliwość zalogowanie się na konto tylko poprzez telefon lub aplikację.

Muchbetter opłaty (fees)

Oprócz wspomnianych prowizji przy wpłatach i wypłatach, obowiązuje również:

 • prowizja 0.99% przy wymianie walut, z jednej na drugą.

Wpłaty do bukmacherów i otrzymywanie od nich pieniędzy, odbywają się bez prowizji.

Karta Muchbetter

Po weryfikacji tożsamości zamówić możemy darmową kartę wydawaną przez Mastercard. O ile za kartę nie płacimy nic, to należy na koncie posiadać 100 euro lub 440 zł (które nie są ściągane). Ciekawostką jest to że karty Muchbetter, na odwrocie nie posiadają stale przypisanych trzech cyfr CVV (widnieje APP). Liczby te są każdorazowo generowane w aplikacji, przy zakupach w sieci. Karta obsługuje Paypass (co pięć transakcji, trzeba odblokować możliwość kolejnych płatności tym sposobem). Kartą wypłacimy gotówkę w każdym bankomacie. Ważność karty to aż 5 lat. Kod, którym aktywujemy kartę, otrzymamy w wiadomości sms.

Dzienny limit wypłat kartą w bankomacie to tylko 300 zł (miesięczny to 2000 zł). Możemy zwiększyć ten limit. Dokonujemy pierwszej transakcji kartą, poprzez płatność w sklepie lub wypłatę w bankomacie (dokonajmy maksymalnej wypłaty 300 PLN). Następnie poprzez aplikację odszukujemy Uzyskaj pomoc. Zostaniemy przekierowani do przeglądarki, gdzie klikamy w pomarańczowy pytajnik, a następnie w Skontaktuj się z nami. Wysyłamy wiadomość, w której prosimy o zwiększenie dziennego limitu, który powinien być zwiększony nawet do 4500 zł.

Brak karty wirtualnej.

Jest możliwość podpięcia karty Muchbetter w Allegro (tylko przez opcję Google Pay), bez prowizji. Jednorazowa weryfikacja 4 zł.

Płatnie, bo za 10 euro możemy natomiast zamówić brelok, którym będziemy płacić zbliżeniowo.

Brelok Muchbetter

Jest możl

Muchbetter kontakt

Wsparcie możliwe jest poprzez wysłanie wiadomości w aplikacji lub mailem na adres [email protected]

Program poleconych – Refer a friend

Otrzymasz 5 Mega Draw Points za każdą osobę, która zasili swoje konto Muchbetter i przeleje w ciągu trzech miesięcy 10€/50zł do dowolnego bukmachera. Liczba osób poleconych jest nieograniczona.

Sponsoring

Muchbetter współpracuje z West Ham United. Ciekawe czy Łukasz Fabiański, posiada taką kartę lub brelok 😉 Ambasadorami firmy są także pokerzyści z Team PokerStars Pros: Lex Veldhuis, Fintan Hand i Felix Schneiders.

 

Komentarze

  Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.

Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

  Shoutbox